אודות

/אודות
אודות 2017-08-15T07:46:49+00:00

מדוושים בשרון הינו מועדון רכיבה על אופניים, המפעיל חוגי רכיבת אופניים לילדים ולמבוגרים.
חוגי הרכיבה, מהווים מסגרת ללימוד ושיפור יכולות רכיבה וכושר גופני, כמו גם מיצוי של יכולות אישיות, הבאות לידי ביטוי בכל תחומי החיים.

מדוושים בשרון עוסקת בניצחונות- ניצחונות אישיים של ילדים ומבוגרים, שמתעלים מעל הקשיים והמגבלות, והופכים למובילים.

בזכות גישת רכיבת אופניים אנושית ואישית, הן לילדים והן למבוגרים, מצליח צוות המדריכים של "מדוושים בשרון" להקנות לרוכבים את הביטחון ברכיבה, כמו גם מיומנויות מתקדמות לשליטה באופניים ולרכיבה בטוחה.

חוגי הרכיבה של מדוושים בשרון מבוססים על הקניית ערכים חשובים כגון התמדה, משמעת, נחישות והישגיות, ומעניקים ערך מוסף גדול, שהם מעבר ללימודי טכניקת הרכיבה בלבד.

מדוושים בשרון הוקמה ע"י גבריאל אוסטרמן- מדריך רכיבה ומאמן ראשי בעל הסמכה בקורס "רכיבה עממית וספורטיבית והובלת קבוצות" ממכללת וינגייט.
בעל ניסיון רב באימון והצלחות רבות בתחום קידום ילדים. בעל גישה ייחודית ופרטנית המותאמת לצרכיו של כל רוכב.

צוות המדריכים שלנו מורכב ממדריכים מקצועיים מהקבוצות המובילות בארץ, בעלי ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ובלימוד רכיבה על אופניים במסגרות שונות.

מדוושים בשרון הוקמה בשנת 2012, ומאז השתתפו בחוגיה עשרות ילדים (חלקם עדיין ממשיכים איתנו משנה לשנה), שהרכיבה על אופניים והאינטראקציה הקבוצתית בחוגים תרמו לרבות לקידומם ולשיפור במיומנויות חיים בסיסיות, המיושמות בשאר המסגרות, ומלוות אותם גם בבגרותם: פיתוח כישורים חברתיים, עלייה בערך העצמי ובתחושת המסוגלות. כל אלה משפיעים על התנהגותו של הילד ויכולתו לייצר קשרים חברתיים חיוביים, והופכים אותו למוביל חברתי, מתחשב, קשוב וסבלני לסביבתו.

החוגים של מדוושים בשרון מתקיימים במסלולים מותאמים בשטחים טבעיים, ומעניקים למשתתפים את ההזדמנות להתנתק מהשגרה ומהמסכים, להתחבר לטבע ולאורח חיים ספורטיבי ובריא וליצור קשרים חבריים עם בני גילם.

במסגרת המועדון מאורגנים טיולים ופעילויות תקופתיות משותפות לרוכבים ולבני משפחותיהם, התורמים לתחושת הגיבוש והקהילתיות של המועדון, המהווה מסגרת חברית מעצימה ומקדמת עבור רוכביו.

במועדון הרכיבה של "מדוושים בשרון" ניתן למצוא חוגי רכיבה עממיים לילדים, חוגי רכיבה תחרותית לילדים, חוגי רכיבה למבוגרים, המאפשרים להם להתקדם ברכיבה ולבצע פעילות גופנית במסגרת מודרכת ומהנה, חוגי רכיבה משפחתיים לחיזוק הקשר ההורי עם הילד וכן קייטנות רכיבה וימי הולדת אופניים ייחודיים לילדים חובבי רכיבה.

לאיתור הקבוצה הקרובה לאזור מגוריכם לחצו כאן >>