חוגי רכיבה לילדים

//חוגי רכיבה לילדים
חוגי רכיבה לילדים 2017-08-16T08:05:16+00:00
חוגי רכיבה לילדים מתקיימים לאורך כל השנה במסגרת מפגשים חד שבועיים בני שעה ורבע/ וחצי כל אחד (תלוי בקבוצת הגיל), באזור מגורי הילד. בחוגים יוצאים הילדים לרכיבת שטח קבוצתית במסלולים שונים באזור, בהנחיית מדריך מוסמך.

החוגים מיועדים לילדים בני 6-14, בחלוקה על פי קבוצות גיל.
התכנים המועברים בחוגים:
• הכרת האופניים
• מיומנויות רכיבה
• טכניקת רכיבה נכונה ושליטה מיטבית באופניים
• שיווי משקל וקואורדינציה.
לימוד המיומנות נעשה באמצעות שילוב של משחקים רכובים, שמטרתם לשפר ולחזק את שיווי המשקל, הקואורדינציה והיציבות על גבי האופניים.

כושר גופני עם ערך מוסף

הערך המוסף של חוגי רכיבה על אופניים הוא עצום: מעבר לפיתוח יכולות פיזיות וטכניות, האתגר הפיזי שברכיבה והדינמיקה הקבוצתית מפתחים אצל הילד יכולות אישיות וכישורים חברתיים, שילוו אותו הלאה בחייו הבוגרים.

תנועה בהנאה

הרכיבה מהווה פעילות גופנית מהנה, בסביבה חיצונית המשלבת טבע, נוף וחיבור לסביבה.
החוגים מהווים תמריץ לילדים לצאת מהסביבה הביתית השגרתית, להתנתק מהמסכים ומהקשרים הווירטואליים, ולפתח קשרים חברתיים מוחשיים עם בני גילם.
התנועתיות גורמת לילד הנאה- שינוי הזירה, הגעה למקומות חדשים והחיבור לילדים אחרים מאפשרים לילד לפרוח ולהביא לידי ביטוי יכולות שחבויות בו. כשהילד עושה משהו שהוא אוהב לעשות, מתוך הנאה וחיבור- זה גורם לו לאושר ומאפשר לו ביטוי עצמי אמיתי.

ביטחון עצמי, נחישות והתמדה

היציאה לשטח וההתמודדות עם המסלול ועם האתגר הפיזי מעניקים לילד ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות אישית. מתפתחות אצלו תכונות כגון נחישות, התמדה והישגיות.

דינמיקה קבוצתית מעצימה

הרכיבה בקבוצה מהווה מסגרת לפיתוח כישורים בינאישיים והקניית ערכים חברתיים של עזרה לזולת, הובלה חברתית, קבלת האחר ושיח מכבד, המיושמים לאחר מכן בכל שאר מסגרות החיים.
הדינמיקה הקבוצתית מביאה למיצוי הפוטנציאל הטמון בילד, מפתחת ומעצימה את התכונות הטבעיות הקיימות בו. הילדים "המנהיגים" מביאים לידי ביטוי את  כישורי ההובלה והמנהיגות הטבעיים שלהם, מפתחים כישורי ניהול וערכים של הובלה חברתית חיובית, סבלנות וסובלנות (בנוסף לשיפור היכולות הפיזיות ושיפור מיומנויות הרכיבה).
אחרים מגלים בעצמם עוצמות ויכולות פיזיות אדירות. ניתן לראות אצלם לאורך השנה את ההתקדמות העצומה כמו גם את פיתוח תחושת המסוגלות והגברת הביטחון העצמי.
חוגי רכיבה על אופניים לילדים מהווים מסגרת מצוינת לילדים לבטא את אישיותם האמיתית החוצה. זאת בניגוד למסגרת החינוך ולמסגרות תבניות קבועות אחרות, בהן הילד מחויב להתאים עצמו לתבנית קבועה.
בחוגים מועברים תכנים נוספים בנושא חינוך גופני, אורח חיים בריא ותזונה נכונה.
במהלך השנה מתקיימים במסגרת החוג אירועים כגון טיולי רכיבה, מחנות אימונים ופעילויות שונות בשיתוף ההורים.
חוגי הילדים מתקיימים בקבוצות של עד 12 ילדים בקבוצה בלבד, על מנת לאפשר מתן יחס אישי ותשומת לב ייחודית לצרכי כל ילד בנפרד.
החוגים מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומוסמכים, בעלי ניסיון רב בעבודה עם ילדים.
הפעילות בחוגים מבוטחת במלואה.
 
אימון ניסיון ראשון- ללא עלות!
להרשמה ולקבלת פרטים נוספים התקשרו עכשיו 050-7348623
 

"היי גבריאל, אני רוצה לומר לך תודה על שנה נהדרת מלאת חוויות ולמידות בחוג האופניים של שי בני בן ה7 וחצי , אנחנו מצפים להמשך בשנה הבאה. בנוסף לכל הלמידות הקשורות ברכיבה על האופניים וכללי הזהירות והבטיחות, לימדת את הילדים ערכים של סבלנות, קבלה, התחשבות והקשבה. ידעת איך לגשת ולהתמודד עם כל ילד וכל מקרה בסבלנות ובהבנה וכל ילד קיבל יחס מיוחד ואישי. בנוסף השקעת בפעילויות נוספות מאתגרות, מגבשות, מהנות ומעשירות בהחלט חוג משובח ויוצא דופן !!! למרות שלשי לעיתים היו התמודדויות לא פשוטות עם ילדים בקבוצה חיכה משבוע לשבוע לחוג ביום חמישי ותמיד הלך וחזר עם חיוך ותמיד שמח לקחת חלק בכל פעילות שארגנת. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש מסגרת שמשלבת רכיבה על אופניים על החוג שלך בלבד!!! אין דברים כאלה ושי הוא ילדי הצעיר מבין שלושה כך שיש לי ניסיון רב עם חוגים ומסגרות. המון המון תודה מכל הלב ומצפים לשנה הבאה…"

פולי רביד, קבוצת רכיבה ילדים

"לי היה חשוב שהילדים ילכו לחוג בו יוציאו אנרגיות וכמה שיותר… את המטרה הזו ללא ספק השגנו ולצידה הרווחנו גם – מפגש חברתי, עצמאות והכרת יערות ופארקים בעיר והסביבה (מסתבר שיש כמה וכמה). הייתה לנו מדריכה נהדרת שמבינה את צרכי הילדים, דואגת להסביר ולקדם, כל זה לצד בילוי אחה"צ מהנה. והיו גם טיולי אופנים בשבתות מאורגנים להפליא! לסיום חוג שהוא כיף גדול."

אפרת פלס, קבוצת רכיבה ילדים
גבריאל יקר,
לעיתים נדירות כשאומרים "אין דברים כאלה" אז באמת מתכוונים שאין דברים כאלה!!
אתה גבריאל בהחלט נדיר!
אורי בני הצטרף לחוג הרכיבה שלך בתחילת השנה, בהתרגשות רבה ורצון עז לרכב ולהתחזק לאחר תקופה לא פשוטה (רקע של ניתוח ושיקום ברגל)
כבר לאחר מפגשים בודדים הבנו שאת ימי חמישי בארבע הוא לא מוכן להחמיץ!
במקצועיות ובסבלנות רבה, הובלת קבוצת ילדים ולימדת אותם טכניקת רכיבה, זהירות ובטיחות, התמדה, סבלנות, כח רצון וספורטיביות מהי.
בהיותך קודם כל בן אדם – הם זכו לספוג ערכים שלא נתקלים בהם בכל מקום. סבלנות ורוגע, סובלנות וחברות, עזרה הדדית כל אלו רק חלק….
גבריאל , תודה על שנה נפלאה ומפתיעה (עם פעילויות משותפות, קייטנות וטיולים).
אני מאוד מעריכה את העשייה המרובה שלך – רואים שזה בא מאהבה.
ואורי…. הוא מחכה כבר לדווש בקבוצת מתקדמים 🙂 בהובלתך בהקדם. בהחלט החדרת בו את "חדוות הרכיבה".
חופשה נעימה ומחכים לשמוע ממך.
אורי ומשפ' קצב., Your Content Goes Here