המלצות

/המלצות
המלצות 2017-07-18T18:03:21+00:00

"אני מבקשת להמליץ בחום על גבריאל אוסטרמן, מדריך ומורה לרכיבת אופניים. לא רכבתי על אופניים מאז הילדות עד שהשתתפתי בחוג למבוגרים בקבוצת נשים בהדרכת גבריאל. במהלך השיעורים נהנינו מרכיבה בחיק הטבע תוך שיפור מיומנויות רכיבה בשטח וחיזוק הביטחון שלנו ברכיבה ובשליטה באופניים. גבריאל עבד אתנו בסבלנות רבה ובמקצועיות אשר העניקו לי בטחון רב ברכיבה, בשילוב הנאה וחוויה. הרכיבה במסגרת הקבוצה בתדירות שבועית קבועה הביאה אותי להתמיד ולהשתפר משבוע לשבוע. בהצלחה!"

תרצה שקד כהן, קבוצת רכיבה מבוגרים

"היי גבריאל, אני רוצה לומר לך תודה על שנה נהדרת מלאת חוויות ולמידות בחוג האופניים של שי בני בן ה7 וחצי , אנחנו מצפים להמשך בשנה הבאה. בנוסף לכל הלמידות הקשורות ברכיבה על האופניים וכללי הזהירות והבטיחות, לימדת את הילדים ערכים של סבלנות, קבלה, התחשבות והקשבה. ידעת איך לגשת ולהתמודד עם כל ילד וכל מקרה בסבלנות ובהבנה וכל ילד קיבל יחס מיוחד ואישי. בנוסף השקעת בפעילויות נוספות מאתגרות, מגבשות, מהנות ומעשירות בהחלט חוג משובח ויוצא דופן !!! למרות שלשי לעיתים היו התמודדויות לא פשוטות עם ילדים בקבוצה חיכה משבוע לשבוע לחוג ביום חמישי ותמיד הלך וחזר עם חיוך ותמיד שמח לקחת חלק בכל פעילות שארגנת. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש מסגרת שמשלבת רכיבה על אופניים על החוג שלך בלבד!!! אין דברים כאלה ושי הוא ילדי הצעיר מבין שלושה כך שיש לי ניסיון רב עם חוגים ומסגרות. המון המון תודה מכל הלב ומצפים לשנה הבאה…"

פולי רביד, קבוצת רכיבה ילדים

"לי היה חשוב שהילדים ילכו לחוג בו יוציאו אנרגיות וכמה שיותר… את המטרה הזו ללא ספק השגנו ולצידה הרווחנו גם – מפגש חברתי, עצמאות והכרת יערות ופארקים בעיר והסביבה (מסתבר שיש כמה וכמה). הייתה לנו מדריכה נהדרת שמבינה את צרכי הילדים, דואגת להסביר ולקדם, כל זה לצד בילוי אחה"צ מהנה. והיו גם טיולי אופנים בשבתות מאורגנים להפליא! לסיום חוג שהוא כיף גדול."

אפרת פלס, קבוצת רכיבה ילדים